Органи учнівського самоврядування

Освіта в Новій українській школі ґрунтується на розвитку ключових компетентностей, громадянської зокрема. Один з найефективніших способів навчитися саме громадянської компетентності ще у школі - учнівське самоврядування.

Наша школа теж не оминає сучасних тенденцій розвитку органів учнівського самоврядування, постійно опікується учнівською спільнотою, надихає та спонукає до активної участі у шкільному житті.

В нашій школі система органів учнівського самоврядування та представництва інтересів учнівства побудована на філософії дитиноцентризму, в якій закладені найважливіші принципи лідерства, товариства, взаємоповаги та розуміння своєї місії.

Для комплексної реалізації цієї філософії лідери школи розробили сучасну, орієнтовану на зміни програму розвитку органів учнівського самоврядування - «Alternatives».

Отже, ми готові вам про неї розповісти...