Кабінет міністрів

Пахаренко Марія

ІІ Віце-прем'єр-міністерка школи

З 1 жовтня 2020 р.

Освітньо-наукова та пошуково-пізнавальна діяльність (сприяння організації освітнього процесу в закладі освіти та виконання рішень ОУС пов'язаних з освітньою діяльністю, науковими доробками та пошуково-пізнавальними проблемами в межах навчального закладу)

Ляськовська Марія

V Міністерка культури та дозвілля

З 1 жовтня 2019 р.

Культура та дозвілля (сприяння організації та проведенню в навчальному закладі культурних заходів та організації дозвілля для здобувачів освіти)

Тобілевич Данило

Прес-секретар органів учнівського самоврядування

З 6 вересня 2019 р.

Пресс-центр Кабінету міністрів школи відповідає за інформування учасників освітнього процесу про діяльність Кабінету міністрів школи та ОУС, а також займається випуском газети навчального закладу: «Класні новини».

Рущак Яна

ІІІ Міністерка права та дисципліни, голова Дисциплінарної ради

З 1 жовтня 2020 р.

Правова відповідальність та дисципліна (підтримання в межах навчального закладу дисципліни серед учасників освітнього процесу, забезпечення правової підтримки учасників освітнього процесу)

Гасова Ольга

V Міністерка зовнішніх справ, амбасадорка в РОС «Дніпро»

З 6 вересня 2019 р.

Зовнішньошкільна діяльність спрямована на встановлення контактів і взаємовигідного співробітництва з іншими навчальними закладами, у тому числі і з закладами вищої освіти, а також з громадськими об'єднаннями, неполітичними організаціями та органами влади.

Вакансія

V Міністерство здоров'я та фізичної культури

Здоров'я, спорт та фізичний розвиток (сприяння організації та проведенню в навчальному закладі спортивних заходів, оздоровчих ініціатив, пропаганді здорового способу життя та фізичного розвитку)